دوشنبه, ۲۸ خرداد(۳) ۱۴۰۳ / Mon, 17 Jun(6) 2024 /
           
فرصت امروز

اضطراب بالای انجام پایان نامه در مراحل مختلف همراه ناخوانده اغلب دانشجویان است و بسیاری از آن ها در طول پروژه تحقیقاتی و نگارش پایان نامه خود با چالش هایی گاه بسیار پیچیده مواجه می شوند. اگرچه مطالعه همه جانبه و دقیق و تحقیقات گسترده و صحیح گره گشای بسیاری از مسائل خواهد بود، برخی از موارد مبهم و سخت نیاز به نگاهی تخصصی تر و جامع تر دارد. در چنین شرایطی استفاده از مشاوره برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری یا نوشتن مقاله ضروری به نظر می رسد.

در واقع دانشجویان در فرآیند انجام پایان نامه یا نوشتن رساله دکتری و نگارش مقاله با دو مشکل عمده روبه رو هستند:

 • زمان کم
 • ابهامات و پرسش های تخصصی

بدین ترتیب باید گفت سخت و زمانبر بودن دو چالشی است که برای غلبه بر آن ها بهترین کار بهره بردن از تجارب مشاوران خبره و متخصصان به روز است.

مهمترین تاثیرات مشاوره انجام پایان نامه یا نگارش مقاله چیست؟

مشاوره گرفتن از افراد متخصص و حرفه ای قطعا تاثیرات بسیار مثبتی بر کل روند تحقیقات علمی و نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد، نوشتن رساله دکتری یا نوشتن مقاله و هر متن تخصصی و پژوهشی دیگر خواهد گذاشت، اما به طور خلاصه می شود از موارد زیر به عنوان مهمترین تاثیرات مشاوره خوب و جامع نام برد:

 1. برنامه ریزی دقیق و منطقی
 2. اجرای کامل قوانین و اصول پژوهشگری
 3. حرکت در مسیر صحیح
 4. پیشگیری از دوباره کاری
 5. جلوگیری از خطا
 6. همه جانبه نگری
 7. سرعت عمل
 8. دقت در جزئیات
 9. رشد خلاقیت
 10. آرامش و رفع استرس
 11. کسب نتیجه عالی
 12. افزایش اعتماد به نفس

خدمات موسسات مشاوره برای انجام پایان نامه یا نوشتن مقاله

موسسات مشاوره قوی باید آماده ارائه خدمات جامع در بخش های مختلفی از مراحل انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری و نگارش مقاله باشند؛ برای مثال موارد زیر از مهمترین خدمات موسسات خوب است:

 1. انتخاب موضوع مناسب و جدید برای انجام پایان نامه یا نوشتن مقاله؛ موضوعی که هم در حوزه علایق و تخصص پژوهشگر باشد، هم مفید و کاربردی و جذاب باشد و هم محقق توانمندی لازم از نظر مالی و تخصصی برای انجام دادن پروژه مد نظر را داشته باشد. البته بدیهی است موضوعی باید انتخاب شود که منابع معتبر کافی برای تحقیق در آن زمینه در دسترس باشد.
 2. نگارش پروپوزال قوی؛ نوشتن پروپوزال به گونه ای که تاثیرگذار و جالب توجه باشد و استانداردهای لازم در آن رعایت شود.
 3. نگارش پایان نامه یا رساله یا مقاله؛ هر متن علمی و پژوهشی از جمله پایان نامه، رساله و مقاله ساختار مشخصی دارد و باید بر اساس اصول و قواعد استانداردش نوشته شود و رعایت تک تک قوانین و نکات ریز و درشت آن به ارتقای کیفیت محتوای آن کمک شایانی می کند، به همین دلیل اشراف بر آن ها لازمه انجام پایان نامه یا رساله یا نوشتن مقاله است.
 4. چاپ مقاله؛ برای انتشار مقاله در ژورنال های معتبر دنیا آگاهی از قوانین مجلات و فرمت های اعلام شده شان ضروری است.

اهمیت استفاده از مشاوره برای انجام پایان نامه و نگارش مقاله

خدمات مشاوره برای چه کسانی ضروری است؟

استفاده کردن از مشاوره کارشناسان و استادان در تمام مراحل انجام پایان نامه یا نوشتن مقاله یا نگارش هر محتوای علمی و تخصصی لازم است، به ویژه برای افراد زیر:

 • دانشجویان دوره کارشناسی برخی رشته های تحصیلی و دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری همه رشته های دانشگاهی که فرصت زیادی برای نوشتن رساله یا پایان نامه شان ندارند.
 • دانشجویانی که می خواهند تحقیقاتی جامع با کیفیتی عالی و قوی انجام دهند.
 • دانشجویانی که به همراهی مستمر و دائمی راهنمایی متخصص نیاز داشته باشند.
 • افراد شاغل که برای ارتقای پست شغلی خود نیاز به نگارش مقاله قوی و چاپ مقاله در مجلات معتبر دارند.
 • افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر داشته باشند.
 • کسانی که متقاضی دریافت بورس تحصیلی و مهاجرت به کشورهای خارجی هستند.
 • افرادی که مایل به تقویت رزومه تحصیلی شان هستند.
 • افرادی که می خواهند از پایان نامه یا رساله خود مقاله ISI استخراج کنند.
 • سربازانی که قصد دارند با ارائه پروژه تحقیقاتی از فرصت کسر خدمت استفاده کنند.
 • طلاب حوزه که برای انجام پایان نامه یا نگارش رساله به راهنمایی بیشتری نیازمندند.

ویژگی های موسسات مشاوره معتبر و قوی برای انجام پایان نامه

نوشتن پایان نامه خوب و باکیفیت مستلزم فراهم کردن همه ملزومات آن با بهترین کیفیت است، به همین دلیل باید ویژگی های مشاوران خوب و مشخصات موسسات مشاوره معتبر و مناسب را بشناسید تا بهترین گزینه را برای همراهی در مسیر طولانی پژوهش خود انتخاب کنید. از مشخصه های اصلی موسسات مشاوره حرفه ای و معتبر می شود به موارد زیر اشاره کرد:

عقد قرارداد رسمی

موسسات مشاوره معتبر با مراجعان خود قرارداد رسمی امضا می کنند و مشخصات کامل و دقیق دارند؛ مانند نام مشخص موسسه و مدیرعامل آن و همچنین نشانی معین که در اداره ثبت تایید شده است. نکته مهم دیگر این که موسسات معتبر برای اخذ هزینه مشاوره به مراجعان شماره حساب شخصی ارائه نمی دهند.

ارائه ضمانت نامه

از ویژگی های خوب موسسات مشاوره متعهد و حرفه ای دادن ضمانت کتبی به مراجعان در قبال ارائه خدمات خود با بهترین کیفیت و به موقع است که این مورد در جلب اعتماد مراجعان تاثیر بسزایی دارد.

ارتباط با مشاور پیش از عقد قرارداد

موسسات معتبر امکان برگزاری جلسه آشنایی و صحبت با استاد راهنما را برای مراجعان پیش از بستن قرارداد رسمی فراهم می کنند تا مراجعان با اطمینان از تسلط مشاوران موسسه بر موضوع پژوهش و نوع خدمت درخواستی شان با اعتماد بیشتر و خیال راحت به عقد قرارداد با موسسه اقدام کنند.

قیمت مناسب

موسسات رسمی برای همه خدمات خود قیمت هایی منطقی و متناسب با نوع خدمت دارند و درخواست مبالغ نجومی نمی کنند؛ ضمن این که بسیاری از موسسات معتبر و رسمی در دریافت هزینه ها شرایط دانشجویی و وضعیت اقتصادی جامعه را مد نظر قرار می دهند و با مراجعان همراهی لازم را دارند.

اخذ هزینه پس از انعقاد قرارداد

موسسات رسمی هرگز پیش از عقد قرارداد رسمی با مراجعان به هیچ صورت از آن ها پولی نمی گیرند، چراکه این موسسات برای کار علمی و پژوهشی ارزش قائل هستند و با هدف کسب درآمد صرف فعالیت نمی کنند.

پاسخگویی دائم

از مهمترین ویژگی های موسسات مشاوره حرفه ای و خوب احترام به مراجعان، مشتری مداری و مسئولیت پذیری است. بر همین اساس این موسسات طبق اصول اخلاق حرفه ای عمل می کنند و به طور دائم پاسخگوی مراجعان و پیگیر مسائل همه مشتریان خود هستند.

خدمات آموزشی رایگان

موسسات کاردرست و بزرگ اغلب خدمات آموزشی رایگان نیز دارند و این نوع خدمات را به شکل تلفنی یا آنلاین در وبسایت و حتی به طور حضوری ارائه می دهند تا به مشتریان خود برای یافتن مسیر صحیح و افزایش سرعت عمل شان در رسیدن به نتیجه باکیفیت و عالی کمک کنند.

سوابق درخشان

موسسات مشاوره معتبر اغلب دارای سابقه خوب و موفقی در حوزه فعالیت شان هستند. این موسسات از هیچ تلاشی برای جلب رضایت مراجعان شان و ارائه خدمات باکیفیت و جامع فروگذار نمی کنند و به همین دلایل بسیار خوشنام می شوند.

برنامه ریزی منظم و استمرار در ارائه خدمات

موسسات مشاوره معتبر علاوه بر این که روند منظمی در ارائه خدمات شان دارند، با تدوین برنامه دقیق و منطقی از ایجاد وقفه در طول اجرای پروژه های دانشجویی و تحقیقاتی جلوگیری می کنند که این مسئله به افزایش سرعت عمل محققان و نظم و انسجام پروژه آنان کمک می کند.

همکاری با استادان خبره و متخصصان برتر

کادر مشاوره موسسات معتبر و بزرگ معمولا متشکل از بهترین استادان دانشگاهی و کارشناسان حرفه ای و باتجربه است و خدمات این موسسات شامل محققان و دانشجویان همه رشته ها و گرایش های تحصیلی می شود.

موسسه تهران آموز

موسسه معتبر و رسمی تهران آموز افتخار دارد طی سال ها کنار پژوهشگران و دانشجویان تمامی رشته ها و گرایش های علوم مختلف بوده و به کمک برترین استادان زبده کشور و متخصصان مجرب باکیفیت ترین و جامع ترین خدمات مشاوره ای را به مراجعانش ارائه داده است. کارنامه درخشان موسسه تهران آموز سرشار از اخبار موفقیت های چشمگیر مراجعانش و نیز رضایت دانشجویانی است که برای انجام امور علمی گوناگون خود این موسسه را انتخاب کرده اند: مثل: انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، نوشتن مقاله ISI، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال قوی، پذیرش و چاپ مقاله ISI، استخراج مقاله ISI از پایان نامه، نوشتن رزومه تحصیلی، ویرایش متون علمی مختلف و...

بدین ترتیب کارشناسان موسسه معتبر تهران آموز آماده ارائه خدمات جامع در هر مرحله از فعالیت های علمی دانشجویان و محققان هستند و تا رسیدن به نتیجه مطلوب و رضایتبخش به طور مستمر مراجعان را همراهی خواهند کرد.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/xndF0vx2
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
آزمایشگاه تجهیزات اعلام حریق آریاکخرید فالوورقیمت ورق گالوانیزهخرید از چیندوره مذاکره استاد احمد محمدیخرید فالوور فیکدوره رایگان Network+سریال جنگل آسفالتMEXCتبلیغات در گوگلآموزش آرایشگریقصه صوتیریل جرثقیلگیفت کارت استیم اوکرایناسکرو کانوایرخرید لایک اینستاگرامپنجره دوجدارهلوازم یدکی تویوتاکولر گازی جنرال شکارنرم‌افزار حسابداریاجاره خودرو در دبیست مدیریتیواردات و صادرات تجارتگرامخرید آیفون 15 پرو مکستجارتخانه آراد برندینگواردات از چینتعمیر گیربکس اتوماتیکخرید سی پی کالاف دیوتی موبایلخرید قسطیاپن ورک پرمیت کاناداتعمیر گیربکس اتوماتیک در مازندرانورمی کمپوستچاپ فوری کاتالوگ حرفه ای و ارزانقیمت تیرآهن امروزمیز تلویزیونتعمیر گیربکس اتوماتیکتخت خواب دو نفرهخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختدندانپزشکی سعادت آبادتور استانبولنرم‌افزار حسابداری رایگانتور استانبولتور اماراتکولر گازی جنرال گلدکولر گازی ایوولیچک صیادیخرید نهال گردوکمک به خیریهماشین ظرفشویی بوشخدمات خم و برش و لیزر فلزاتتعمیرگاه فیکس تکنیکصندلی پلاستیکی
تبلیغات
 • واتساپ : 09031706847
 • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه