سه شنبه, ۴ اردیبهشت(۲) ۱۴۰۳ / Tue, 23 Apr(4) 2024 /
           
فرصت امروز

بهترین کاروان کربلا برای تور کربلا عید

بهترین کاروان کربلا برای تور کربلا عید کاروانی است که در زمینه برگزاری تور زیارتی کربلا تجربه کافی داشته باشد. نوراسیر به عنوان یک کارگزار رسمی تور کربلا می تواند خاطره ای ماندگار از سفر به کربلا برای شما رقم بزند. اگر عبارت بهترین قیمت تور کربلا را جست و جو کنید به سادگی می توانید با خدمات آژانس نوراسیر (مجری حامد سیر) آشنا شوید. تور هوایی کربلا عید بهترین انتخاب برای گذران تعطیلات پایانی ماه رمضان است. اگر به دنبال بهترین کاروان زیارتی کربلا، نکات مهم سفر به کربلا و بهترین تور کربلا عید هستید تا پایان این مطلب را بخوانید.

نکات مهم سفر به کربلا

 • گرچه کشور عراق از کشورهای دوست و همسایه ایران است، اما سفر شخصی به کربلا توصیه نمی شود. بهتر است با همراهی یک کاروان زیارتی کربلا آرامش و امنیت خود را تضمین کنید.
 • در نظر داشته باشید دریافت گذرنامه برای سفر به کربلا ضروری است. پیش از آنکه در پی بهترین کاروان کربلا برای تور کربلا عید باشید از اعتبار گذرنامه خود اطمینان حاصل کنید.
 • برای سفر به عتبات ابتدا باید از میان دو گزینه تور کربلا زمینی و تور کربلا هوایی انتخاب کنید.
 • پس از آن با توجه به نوع خدمات و قیمت تور کربلا می توانید بهترین کاروان کربلا برای تور کربلا عید را انتخاب کنید.
 • در طول سفر حتما از مدارک شناسایی خود به دقت نگهداری کنید.
 • بهتر است یک کپی از مدارک هویتی خود (شناسنامه، کارت ملی، گذرنامه) را نیز به همراه داشته باشید.
 • برای مراجعه به صرافی های کشور عراق حتما با مسئولان تور کربلا مشورت کنید.
 • در نظر داشته باشید آب کشور عراق برای شست و شو و استحمام کارایی دارد. برای پیشگیری از ابتلا به بیماری در تمام طول سفر تنها آب آشامیدنی سالم مصرف کنید.

نکته مهم: برای دریافت لیست قیمت تور کربلا می توانید به شماره واتساپ ۰۹۱۹۹۹۹۰۰۹۷پیام ارسال کنید.

نوراسیر؛ بهترین کاروان کربلا برای تور کربلا عید 

نوراسیر (مجری حامدسیر) را می توان بهترین کاروان کربلا برای تور کربلا عید و هر زمان دیگری معرفی کرد زیرا:

 • به عنوان بهترین کاروان کربلا برای تور کربلا عید و هر زمان دیگر دارای مجوز رسمی آژانس مسافرتی است.
 • بهترین قیمت تور کربلا عید را می توانید در سایت نوراسیر (مجری حامدسیر) پیدا کنید.
 • نوراسیر بهترین کاروان زیارتی کربلا برای تور کربلا عید است زیرا از تجربه کافی برای برگزاری تور کربلا برخوردار است. زیارت دوره، زیارت دو طفلان مسلم، زیارت سامرا و کاظمین و زیارت مسجد کوفه و مسجد سهله از مهم ترین برنامه های تور کربلا نوراسیر است.
 • در تور کربلا نوراسیر تمام مدت سفر مدیر کاروان و مداح اهل بیت راهنمای مسافران خواهند بود.
 • در تور کربلا نوراسیر مهمانان در هتل های نزدیک حرم با امکانات و خدمات مطلوب پذیرایی می شوند.

 نوراسیر؛ بهترین کاروان کربلا برای تور کربلا عید 

اماکن زیارتی کربلا در تور زیارتی کربلا

حرم امام حسین (ع)

افراد زیادی هر ساله به عشق زیارت مرقد مطهر امام حسین (ع) می کوشند تور کربلا را انتخاب می کنند. ضریح ۶ گوشه امام حسین مهم ترین میعادگاه عاشقان حسینی در عراق است. البته حضرت علی اکبر (ع) و حضرت علی اصغر (ع) نیز در مجاورت پدرشان مدفون شده اند. 

حرم حضرت ابوالفضل (ع)

حرم حضرت عباس دومین مکان زیارتی مهم در کربلا است. حرم حضرت ابوالفضل (ع) در شمال شرقی مرقد امام حسین (ع) قرار دارد. حدفاصل این حرمین شریفین مسیری است که با عنوان بین الحرمین شهرت دارد. یکی از لحظات لذت بخش سفر به کربلا قدم زدن در این مسیر بهشتی است.

تل زینبیه

در سفر به کربلا اماکنی وجود دارد که بر اساس شواهد تاریخی برای معرفی به زائران بازسازی شده است. یکی از این اماکن با عنوان «تل زینبیه» شناخته می شود و در نزدیکی حرم امام حسین (ع) قرار دارد. گفته می شود اینجا تپه مرتفعی بوده که حضرت زینب (س) از آنجا نظاره گر جنگ در روز عاشورا بودند.

قتلگاه

قتلگاه از دیگر اماکن مهم کربلا است که در نزدیکی آرامگاه حبیب بن مظاهر واقع شده است. منظور از قتلگاه مکانی است که شمر ملعون در آنجا حضرت امام حسین (ع) را به شهادت رساند.

آرامگاه حبیب بن مظاهر

این روزها شیعیان در سفر به کربلا از آرامگاه حبیب بن مظاهر نیز دیدار می کنند. حبیب بن مظاهر یار وفادار اهل بیت بود که قبر مطهرش در رواق جنوبی حرم امام حسین (ع) قرار دارد.

آرامگاه حر (اطراف کربلا)

آرامگاه حر بن یزید ریاحی در یکی از روستاهای اطراف کربلا قرار دارد. روستای حر در غرب کربلا و در فاصله تقریبی ۹ کیلومتری آن قرار دارد.

مزار طفلان مسلم (اطراف کربلا)

مرقد طفلان مسلم نیز یکی از اماکن زیارتی تور کربلا محسوب می شود. این آرامگاه در کیلومتر ۳۰ جاده اصلی کربلا به بغداد قرار دارد.

حرم مطهر حضرت ابوالفضل العباس (ع)

اماکن زیارتی نجف در تور زیارتی کربلا

حرم مطهر حضرت علی (ع)

به برکت حرم حضرت علی(ع) نجف نیز یکی از مقاصد مهم تور کربلا است. این مرقد باشکوه در مرکز شهر نجف قرار دارد. در نظر داشته باشید یکی از نکات تعیین کنند قیمت تور کربلا مدت زمان اقامت در کربلا و نجف است.

قبرستان وادی السلام

قبرستان وادی السلام یک قبرستان مقدس در باور شیعیان است که قبور مطهر فراوانی در آن وجود دارد. مقبره حضرت هود، مقبره حضرت صالح، مقام امام زمان (عج) و مقام امام صادق (ع) از جمله اماکن خاص این قبرستان هستند.

آرامگاه کمیل بن زیاد نخعی

مقبره کمیل یار وفادار امام علی (ع) نیز از اماکن زیارتی تور کربلا محسوب می شود. این آرامگاه در بزرگراه نجف-کوفه واقع شده است.

مساجد نجف

مساجد نجف نیز به خاطر حضور امامان شیعه یا بزرگان شیعه از ارزش بالایی برخوردارند. مسجد حنانه، مسجد سهله، مسجد شیخ طوسی، مسجد صاحب جواهر، مسجد خضراء و مسجد هندی مهم ترین مساجد نجف هستند.

اماکن زیارتی سامرا و کاظمین در تور زیارتی کربلا ۱۴۰۲

اماکن زیارتی سامرا و کاظمین در تور زیارتی کربلا ۱۴۰۲

حرمین عسکریین

شهر سامرا به خاطر وجود مرقد مطهر امام دهم و امام یازدهم در فهرست شهرهای زیارتی تور کربلا قرار دارد.

سرداب مقدس (سرداب غیبت)

در شمال غربی حرم عسکریین سردابی وجود دارد که به خاطر انتساب به امامان معصوم با عنوان سرداب مقدس شناخته می شود. گفته می شود امام هادی (ع)، امام حسن عسکری (ع) و امام زمان (عج) زمانی در این مکان زندگی می کردند.

مقابر حرم عسکریین

برخی نزدیکان امامان شیعه نیز در حرم عسکریین مدفون شده اند. مقبره حکیمه خاتون (عمه امام حسن عسکری)، نرجس خاتون (همسر امام حسن عسکری) و مادر امام هادی (ع) از جمله قبور محترم در این بارگاه است.

آرامگاه ابراهیم بن مالک

یکی از اماکن زیارتی سامرا آرامگاه ابراهیم فرزند مالک اشتر نخعی است. او از جمله کسانی بود که بعد از واقعه عاشورا به خونخواهی امام حسین (ع) برخاست. این آرامگاه در ۵۰ کیلومتری شهر سامرا قرار دارد.

حرم کاظمین

شهر کاظمین نیز به خاطر وجود آرامگاه امام هفتم و امام نهم شیعیان از جمله مقاصد تور کربلا محسوب می شود. به جز مرقد امام کاظم (ع) و امام جواد (ع) قبور برخی بزرگان شیعه نیز در شهر کاظمین است. زیارت سامرا و کاظمین در خدمات بهترین کاروان زیارتی کربلا برای تور کربلا عید وجود دارد اما این امکان وجود دارد که به خاطر مسائل امنیتی این بخش از سفر حذف شود.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/8V1alI1N
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
مشاوره کسب و کاردستگاه برش لیزرابزارآزمایشگاه تجهیزات اعلام حریق آریاکخرید فالوورقیمت ورق گالوانیزهتعمیر کاتالیزورخرید گوشی آیفون 13نهال گردومریم شفیعی مدیرعامل کانون ایران نوین و برگزارکننده نمایشگاه تهرانتخت خواب دو نفرهلایک اینستاگرام ارزانخرید از چینتور استانبولخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختآژانس تبلیغاتیچک صیادیتور اماراتدوره مذاکره استاد احمد محمدیخرید فالوور فیکخرید نهال گردوماشین ظرفشویی بوشدوره رایگان Network+سریال جنگل آسفالتکفش مردانهتلویزیون شهریMEXCتبلیغات در گوگللپ تاپ قسطیآی نودانلود رمانآموزش آرایشگریقصه صوتیریل جرثقیلگیفت کارت استیم اوکرایناسکرو کانوایرخرید لایک اینستاگرامپنجره دوجدارهخدمات سئولوازم یدکی تویوتاکولر گازی جنرال شکارنرم‌افزار حسابداریاجاره خودرو در دبیست مدیریتیواردات و صادرات تجارتگرامخرید آیفون 15 پرو مکستجارتخانه آراد برندینگواردات از چینتعمیر گیربکس اتوماتیکخرید سی پی کالاف دیوتی موبایل
تبلیغات
 • واتساپ : 09031706847
 • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه