شنبه, ۱۲ اسفند(۱۲) ۱۴۰۲ / Sat, 2 Mar(3) 2024 /
           
فرصت امروز

معرفی بهترین شرکت های ترخیص و حمل کالا در ایران ، حمل بار هوایی ، زمینی و دریایی

با توجه به اهمیت مرحله ترخیص در حوزه تجارت و تفاوت در روند ترخیص برخی کالاها، ضرورت دارد این کار را به یک فرد با تجربه و ماهر در این زمینه اختصاص داد تا با آگاهی از تمامی مراحل، کالا را به سرعت ترخیص کند. امروزه، شرکت های بازرگانی یا شرکت های ترخیص کالا به منظور کمک به افراد فعال در حوزه تجارت تشکیل شده اند. این شرکت ها با استفاده از کارکنان ماهر و ترخیص کاران آگاه به پیچیدگی های گمرک، می توانند تاجران را در دستیابی به اهداف خود یاری نمایند.

توصیه ما به شما این است که اگر می خواهید از ضرر در تجارت جلوگیری کنید، بهتر است کار خود را به این شرکت ها بسپارید. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که قبل از این اقدام، تحقیقات خود را انجام دهید و بهترین شرکت های ترخیص کالا را شناسایی کنید. در این مقاله ، ما به معرفی و ویژگی های شرکت های برتر ترخیص کالا می پردازیم . با شرکت گروه تجاری همراه با ما همراه باشید .

 

ویژگی های شرکت ترخیص کالا

یک شرکت ترخیص کالا باید ویژگی های مهمی را داشته باشد که شامل روابط عمومی بالا، ارتباطات قوی، و تجربه بالا در گمرکات می شود. ترخیص کاری که به روابط عمومی توجه نکند، نمی تواند به عنوان ترخیص کار مؤثر در یک شرکت بازرگانی شناخته شود. بنابراین، داشتن تجربه و مهارت در کنار روابط عمومی قوی و دانش کامل از مراحل ترخیص از اهمیت بسزایی برخوردار است. در این زمینه، ویژگی هایی که یک شرکت ترخیص کالا باید داشته باشد به شرح زیر می باشد:

 

 • دارا بودن کارت کارگزاری
 • داشتن کارت بازرگانی معتبر
 • تجربه کاری قوی در گمرکات کشور
 • ایجاد تیم مجرب در زمینه ترخیص
 • استفاده از نرم افزارهای مدیریت مشتریان (CRM)
 • آشنا بودن با فرآیند ترخیص کالا
 • داشتن پروانه ثبت شرکت
 • ارائه خدمات مرتبط با ترخیص از گمرکات کشور
 • توانایی در خرید های خارجی
 • معرفی بهترین شرکتهای حمل کالا
 • معرفی شرکت های بیمه معتبر
 • توانایی در اخذ کمیسیون ماده یک برای کالاهای مستعمل

شرکت های معتبری برای انجام عملیات ترخیص کالا وجود دارند که این ویژگی ها را به خوبی دارند.

به عنوان کارگزار ترخیص، چه شرکتی را انتخاب کنیم؟

به عنوان یک کارگزار ماهر، شرکتی را می توان به عنوان انتخاب مناسب در نظر گرفت که مجوزهای حمل بار دریایی ، هوایی و زمینی را در اختیار داشته باشد و همچنین دارای کارت بازرگانی معتبر باشد. شرکتی که توانایی مدیریت حجم بزرگی از محصولات را داشته و با برقراری روابط موثر، تسهیل در فرآیند ترخیص کالا داشته باشد، می تواند به طور کلی به عنوان یک کارگزار برتر شناخته شود. بنابراین، به طور خلاصه می توان گفت که شرکتی که این موارد را دارا بوده و با رعایت تمامی مقررات و قوانین مربوطه عمل کند، به عنوان یک انتخاب مناسب برای کارگزار ترخیص محسوب می شود.

 

وظایف یک شرکت حمل و نقل بین المللی دریایی

وظایف یک شرکت حمل و نقل بین المللی دریایی

شرکت های حمل و نقل بین المللی دریایی دارای وظایف گسترده ای هستند .خدمات این شرکت ها بسیار متنوع بوده و می توانند با استفاده از روش های مختلف و در شرایط گوناگون، محموله های سبک و سنگین شما را با کشتی ها از طریق دریا منتقل کنند. با توجه به این که حمل و نقل دریایی نیاز به شرایط خاص دریایی و دسترسی به آب های آزاد دارد، استفاده از این صنعت برای همه کشورها یا از تمام گمرکات قابل انجام نیست. به طور معمول، این روش حمل و نقل برای انتقال کالاهای سنگین و حجم بزرگ یا کالاهایی که محدودیت زمان ارسال ندارند، مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل، شرکت های حمل و نقل بین المللی دریایی با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه، خدمات متنوعی را برای حمل بار دریایی ارائه می دهند.گروه تجاری همراه شیپینگ شمارا در فر آیند حمل نقل دریایی همراهی میکند .

وظایف یک شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی

حمل و نقل هوایی به عنوان یک روش ایمن و سریع برای انتقال کالاهای حساس و ارزشمند شناخته می شود. شرکت های حمل و نقل بین المللی هوایی ملزم به حمل کالا یا افراد به وسیله ناوگان هوایی به مقصد مورد نظر هستند و در صورت وقوع هر گونه خسارتی مکلف به جبران آن خسارت می باشند. شرکت های برجسته در زمینه حمل و نقل هوایی بین المللی با استفاده از کارشناسان ماهر خود توانمند به پاسخگویی به نیازهای بازار و مشتریان خواهند بود و خدمات بسیار متنوعی را ارائه می دهند. از جمله وظایف اصلی شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی می توان به عقد قرارداد اختصاصی با خطوط هوایی داخلی و خارجی، برخورداری از نمایندگان حرفه ای در شبکه های گسترده حمل و نقل هوایی و لجستیکی، ارائه سریع ترین و مطمئن ترین خدمات از زمان آماده سازی محموله تا تحویل در مقصد و ارائه بهترین هزینه ها اشاره کرد.

وظایف شرکت های حمل و نقل بین المللی جاده ای

وظایف شرکت های حمل و نقل بین المللی جاده ای

در هنگام استفاده از هر یک از روش های حمل و نقل بین المللی برای جابجایی محمولات، احتمالاً به خدمات شرکت های حمل بار زمینی یا جاده ای نیاز خواهید داشت. حمل بار زمینی به عنوان یک روش سریع، ایمن، و کم هزینه برای مسافت های کوتاه شناخته می شود و دسترسی به جاده ها و مسیرهای زمینی تقریباً در تمام نقاط جهان فراهم است. برای بسیاری از کالاها، این روش حمل و نقل رایج ترین گزینه است. شرکت های حمل و نقل بین المللی جاده ای با استفاده از انواع کامیون های یخچالی، کانتینربر، کامیون چادری و غیره، امکان حمل انواع محصولات از جمله مواد غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی، مایعات و کالاهای مستعد فساد را فراهم می کنند.

 

حمل و نقل زمینی به دو شکل حمل فول تراک (FTL) و حمل خرده بار (LTL) انجام می شود، و شرکت های حمل و نقل بین المللی جاده ای خدمات حمل بار خرده بار و فول تراک را از سراسر جهان ارائه می دهند. این شرکت ها خدمات حمل ویژه کالاهای سنگین، کالاهای پروژه ای و ترافیکی، ترانزیت و تشریفات گمرکی کالا، انبارداری و خدمات مربوط به آن را نیز ارائه می دهند. همچنین، شرکت حمل و نقل بین المللی زمینی موظف است تا امنیت و سرعت مناسب نقل و انتقال کالاها را فراهم کند و با نگهداری آنها در پالت ها و کانتینرهای مناسب، از آسیب و خسارت به محموله جلوگیری کند. همچنین، موظف به ارائه مشاوره های لازم و راهنمایی مشتریان برای بهترین کیفیت و خدمات ممکن است.

معرفی برترین شرکت های محمل و نقل و ترخیص کالا

در ادامه این مطلب به معرفی بهترین شرکت های ترخیص کالا و حمل و نقل خواهیم پرداخت .

گروه تجاری ققنوس

 

شرکت های حمل و نقل بین المللی نقش تسهیل کننده در امور واردات و صادرات کالا به کشور ایفا می کنند. گروه تجاری ققنوس یکی از ارائه دهندگان خدمات اصلی در زمینه حمل و نقل بین المللی می باشد، و خدمات خود را در حوزه های هوایی، زمینی، دریایی، اکسپرس، و درب به درب ارائه می دهد. این خدمات به شکل جامع از ۰ تا ۱۰۰ به مشتریان ارائه می شود.

حمل و نقل بین المللی فرشته

 

شرکت حمل و نقل بین المللی فرشته به عنوان یکی از شرکت های برتر در زمینه باربری داخلی و بین المللی شناخته می شود و دفتر مرکزی خود را در تهران قرار داده است تا بهترین خدمات را در بازار منطقه و خاورمیانه ارائه دهد. این شرکت نمایندگی ها و شعباتی در اقصی نقاط جهان دارد و در شهرهایی مانند روتردام، آنتورپ، لندن، دبی، استانبول، نانجینگ، هنگ کنگ و کانادا فعالیت دارد.

شرکت ترخیص کالای سلطان یاقوت

 

شرکت ترخیص کالای سلطان یاقوت از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در زمینه ترخیص کالا آغاز کرده و خدمات حرفه ای خود را در زمینه تحویل کالا از گمرک و انتقال به انبار مشتریان ارائه می دهد. این شرکت با تمرکز بر ترانزیت و ترانشیپ کالاهای بازرگانان و تحویل در محل مشتریان، با بهره گیری از تجربه خود، فرآیند گمرکی را به سرعت انجام می دهد. خدمات ارائه شده توسط این شرکت شامل خرید کالا، تشریفات ارزی، حمل و نقل کالاها و حواله نیمایی، بانکی و دیگر خدمات مرتبط می شوند.

شرکت همراه شیپینگ

 

شرکت همراه شیپینگ مجوز ارائه خدمات بار هوایی در کشور را داراست و فعالیت خود را با ارائه خدمات متنوع برای اقشار گوناگون جامعه و هر سطح تجاری کشور، تجربه لذت بخش یک تجارت یا حمل و نقل بین المللی را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد. گروه تجاری همراه شیپینگ با مشاوره صحیح و حرفه ای، ضمانت بهترین قیمت و ارائه خدمات پشتیبانی مناسب، سعی کرده است تا از نخستین روز تأسیس با رعایت این سه اصل اصلی (مشاوره صحیح و حرفه ای، ضمانت بهترین قیمت و ارائه خدمات پشتیبانی مناسب) فعالیت خود را انجام دهد و به صورت سالانه حوزه های جدیدی را به فعالیت های خود اضافه کند.

 

 

چرا حمل و نقل بین المللی را به شرکت همراه شیپینگ بسپاریم؟

گروه تجاری همراه

همراه شیپینگ یکی از شرکت های حمل و نقل بین المللی معتبر و برتر در ایران است که با سابقه ای چندین ساله در زمینه حمل و نقل، ترخیص، واردات، و صادرات، آماده است تا خدمات عالی به شما فراهم کند.

این مجموعه با بهره مندی از یک شبکه گسترده جهانی و دارا بودن شعب بین المللی در کشورهای چین، ترکیه، امارات و سوریه، همچنین تیم ماهر در زمینه ترخیص کالا از گمرک، به شما کمک می کند تا بارها و بسته های وارداتی، صادراتی و شخصی خود را با آسودگی از طریق حمل و نقل دریایی، زمینی و هوایی، از ایران به نقاط دور دنیا ارسال یا از نقاط دور دنیا به ایران ارسال نمایید.

 

 

کلام آخر

 

در این مقاله به بررسی ویژگی های اساسی بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی پرداختیم و شما را با شرکت همراه شیپینگ، یکی از شرکت های برجسته در زمینه حمل و نقل هوایی، دریایی، و زمینی بین المللی آشنا کردیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد و به سوالات شما عزیزان در این حوزه پاسخ دهد. اگر سوال یا تجربه ای در زمینه انتخاب شرکت حمل و نقل دارید، خوشحال می شویم که از طریق بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/h9v6NRMU
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
مشاوره کسب و کارنهال انگوروکیلقطعات لیفتراکدستگاه برش لیزرابزارآزمایشگاه تجهیزات اعلام حریق آریاکخرید فالوورخرید بلیط هواپیماخرید لوازم ورزشیکیلید اجاره خانه در تهرانپرده پذیراییلیفتراکپرس لاین ساخت پرسشنامهرمان پرطرفدارسررسید 1403طراحی سایت فروشگاهشیر برقی گازتیزهوشان پایه ششمخرید نرم افزار حسابداریخرید سی پی کالاف دیوتی موبایلتقویم رومیزیقیمت ورق گالوانیزهخرید قسطیتعمیر کاتالیزورخرید گوشی آیفون 13نهال گردومریم شفیعی مدیرعامل کانون ایران نوین و برگزارکننده نمایشگاه تهرانتخت خواب دو نفرهلایک اینستاگرام ارزانخرید از چینتور استانبولخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختآژانس تبلیغاتیچک صیادیتور اماراتدوره مذاکره استاد احمد محمدیخرید فالوور فیکخرید نهال گردوماشین ظرفشویی بوش
تبلیغات
 • واتساپ : 09031706847
 • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه