دوشنبه, ۷ اسفند(۱۲) ۱۴۰۲ / Mon, 26 Feb(2) 2024 /
           
فرصت امروز

دلیل محبوبیت ادکلن اسمارت کالکشن چیست؟

آیا تا به حال تجربه ی خرید ادکلن اسمارت کالکشن را داشته اید؟

همه به ضرورت استفاده از عطر و ادکلن آگاهی داریم و همه در حال حاضر حداقل یک یا دو ادکلن و عطر در کمد یا روی میز خود چیده ایم. برخی از ما عادت داریم عطر خود را مدام تمدید کنیم و یک عطر جیبی همیشه در کیف خود نگه می داریم. پس در نیاز به ادکلن و خرید آن شک نداریم اما سوال ما از چگونگی خرید؟ و چه خریدن است؟ اغلب از کدام دسته ادکلنها استفاده می کنید؟ اورجینال یا شرکتی یا فیک؟ چه معیاری برای انتخاب و خرید عطر و ادکلن دارید؟ آیا خوشبویی برای شما کافی است؟

خرید ادکلن اسمارت کالکشن ! آره یا نه؟

مزایا و معایب خرید ادکلن اسمارت کالکشن

طبیعی است که انسان همواره از هر چیزی به دنبال اصل و اورجینال آن باشد.همه ی ما می دانیم ادکلنهای شرکتی مشابه با ادکلنهای اصل هستند، پس چرا عطرهای شرکتی و برندهای اماراتی ادکلن در ایران تا این اندازه محبوبیت یافته و در دسته ی پرفروشهای سالهای اخیر قرار می گیرند؟ دلایل این مسئله را در این نوشتار بررسی می کنیم و تجربه فروش خود از ادکلنهای اسمارت کالکشن را در اختیار شما می گذاریم. سالها تجربه در زمینه فروش و خرید عطر و ادکلن اورجینال و شرکتی و آگاهی از مزایا و معایب هر دسته به ما این امکان را داده است که با شما بدون هیچ ابهامی درباره عطرها حرف بزنیم.

کاملا واضح است که مواد به کار رفته در ساخت ادکلن اورجینال از کیفیت بالاتری برخوردار است و این کیفیت می تواند در پیچیدگی نتها هم اثرگذار باشد اما ماندگاری یا پخش بو ارتباط زیادی به اصل یا شرکتی بودن ادکلن ندارد. برخی نمونه های ادکلن شرکتی ماندگاری بسیار بالاتری نسبت به مدل اصل خود دارند. آنچه درباره ادکلن شرکتی به ویژه خرید ادکلن اسمارت کالکشن مهم است، واقع بینی و انتظار متناسب با کلیت این عطرهاست. هاکان مد به عنوان واردکننده مستقیم ادکلن اسمارت کالکشن، فروش خود را بر پایه ی کیفیت مطلوب و قیمت مناسب قرار داده است.

 

اولین دلیل: قیمت ادکلن اسمارت کالکشن

اختلاف قیمت غیرقابل انکاری که بین ادکلن اورجینال و شرکتی وجود دارد خود به تنهایی می تواند هر کسی را که در قشر متوسط و کم درآمد جامعه جای می گیرد برای خرید این ادکلنها ترغیب کند. حالا گرانی ادکلن اورجینال چه دلایلی دارد بر هیچکس پوشیده نیست اما همین قدر باید گفت: حالا خرید یک ادکلن برند اصل فرانسوی که در لوازم قدیمی والدینمان شاید شیشه های خالی آن را دیده باشیم برای نسل ما تقریبا یک رویا شده است. پس می پذیریم که گرایش به این ادکلنها بی ارتباط با مناسب بودن قیمت ادکلن اسمارت کالکشن نیست.

اما آیا قیمت مناسب تنها دلیل انتخاب یک عطر و ادکلن است؟ عطری که می خواهد معرف بخشی از شخصیت ما در مجالس، محیط کار یا مهمانی ها و حتی در لحظات خصوصی باشد؟ اگر قیمت پایین، تنها دلیل ما برای انتخاب یک عطر باشد به راحتی می توان ادکلنهای فیک یا عطرهای گرمی در مقدار بسیار کم و قیمت کمتر از آن پیدا کرد، پس چرا به سراغ عطرهای شرکتی می رویم. ادکلنهای اسمارت کالکشن چه ویژگی هایی دارند که تا این اندازه پرطرفدار هستند؟

 

دومین دلیل: تنوع عطر اسمارت کالکشن

عطر اسمارت کالکشن از دو نظر دارای تنوع و تکثر است. یکی از نظر حجم و اندازه که در حجم های مختلفی از 15 تا 100 میل در مدلهای مختلف ادکلن قلمی، جیبی و مینیاتوری تولید شده است و هر کس می تواند به راحتی و با توجه به مصرف و کاربردی که از عطر می خواهد ادکلن مورد نظر خود را بیابد. دوم به لحاظ تنوع رایحه که از برندهای اورجینال هم پیشی گرفته است. چرا که بهترین و برترین رایحه ی هر برند را بازتولید می کند. اسمارت کلکشن حدود 130 رایحه مردانه و 50 رایحه زنانه دارد. با احتساب ادکلنهای مینیاتوری و جیبی، بیش از 500 رایحه ی ادکلنهای خود را با حفظ نام از 100 برند مطرح دنیا گرفته است. اینکه سازوکار ادکلنهای شرکتی برای استفاده از فرمولاسیون عطرهای دیگر چطور است کاملا روشن نیست اما این همه تنوع می تواند دلیل دیگری برای فروش بالای این ادکلنها باشد.

در بحث تنوع ادکلن اسمارت کالکشن گفتن یک نکته ضروری است، ما پیش از این گفتیم که قیمت برای چه دسته افرادی اهمیت بیشتری دارد. در این جا باید بگویم با توجه به تجربه فروش عطر و ادکلن، بسیار دیده شده که افرادی با وجود داشتن امکان مالی خرید ادکلن اورجینال، ترجیح داده اند به جای پرداخت هزینه گزاف برای خرید یک ادکلن اورجینال، با همان مبلغ چندین ادکلن شرکتی بخرند تا یک کلکسیون از بوهای مختلف داشته باشند و برای مواقع گوناگون، عطرهای مناسب با آن را استفاده کنند.

با وجود گستردگی دنیای عطرها، دسته بندی این ادکلنها به زنانه و مردانه و همچنین بر اساس طبع آنها به ادکلنهای خنک و گرم، به آسانی می توانید عطر مورد نظر خود را در کالکشن اسمارت پیدا کنید.

تنوع عطر اسمارت کالکشن

سومین دلیل: کیفیت رایحه و ماندگاری

هیچکس نمی تواند بگوید رایحه ی ادکلن شرکتی دقیقا مطابق با ادکلن اصل است. خواه ناخواه تفاوتهایی وجود دارد بلاخره هیچ کوزه گری فوت آخر خود را در دسترس دیگران قرار نمی دهد اما باید تفاوتی بین ادکلن شرکتی و ادکلن فیک باشد. وجه تمایز این دو، استفاده از مواد با کیفیت در ساخت عطرهاست. شاید در دست دستفروشها ادکلن فیک را دیده باشید که ظاهری کاملا شبیه ادکلن اصل دارند اما وقتی اسپری می کنید بوی مواد نفتی به مشامتان می آید. گذشته از آسیبی که ممکن است برای سیستم تنفسی ایجاد کند کمی بعد از استفاده بوی ناخوشایندی بر لباس به جا می گذارد. ادکلنهای شرکتی علاوه بر خوشبویی و سبکی گاهی حتی با مذاق ما نسبت به ادکلن اصل سازگارتر هم هستند. از نظر ماندگاری، ادکلنها در افراد مختلف متفاوت هستند گاه بین 3 تا 10 ساعت با توجه به دمای محیط و گرمی یا سردی خود ادکلن ماندگاری آن متغیر است. ماندگاری رایحه های گرم و تلخ و تند به مراتب بیشتر است.

 

چهارمین دلیل: طراحی و بسته بندی

تفاوت ادکلن اسمارت کلکشن با سایر ادکلنهای شرکتی در طراحی بطری و کد گذاری محصولات است. اسمارت کلکشن عطرهای خود را برای مصرف کننده مشخص کرده است. جز در مدلهای ابتدایی که حالا دیگر تولید نمی شوند، اسمارت کالکشن تلاش نکرده ظاهر محصول خود را شبیه به ادکلن اصل در بیاورد تا هم به کار خود احترام گذاشته باشد و هم به مشتری که دچار اشتباه و گمراهی نشود. تنها در عطرهای منیاتوری و با هدف زیباسازی از طراحی ادکلنهای اصل استفاده کرده که آن هم به خاطر حجم و اندازه متفاوت به راحتی قابل تشخیص است. برند اسمارت کالکشن خود را ملزم به رعایت قانون کپی رایت می داند و به همین دلیل روی هیچ کدام از مدلهای خود نام برند اصلی را ننوشته است.

راهنمای خرید ادکلن اسمارت کالکشن اصل

حتما شما هم می دانید که با وجود آنکه عطر اسمارت کالکشن رایحه ی خود را کپی می کند اما به دلیل محبوبیت و اعتباری که در سالهای اخیر پیدا کرده است، افراد سودجویی را به فکر تولید ادکلن اسمارت کالکشن تقلبی و فیک انداخته است. توجه کنید که روی جعبه اسمارت نام ادکلن اورجینال نوشته نشده و بسته بندی محکم و استانداردی دارد. در حالی که نمونه ی فیک آن با یک سلفون نازک پوشیده شده است. توصیه می شود برای خرید ادکلن اسمارت کالکشن اصل حتما به فروشگاههای معتبر مراجعه کنید و از خرید ادکلنهای بسیار ارزانقیمت از دستفروش ها خودداری کنید. در فروشگاه بزرگ هاکان مد خرید عطر اسمارت کالکشن و تمام عطرهای شرکتی به صورت تک و عمده امکان پذیر است. بدیهی است که قیمت ادکلن اسمارت کالکشن در خرید عمده مناسبتر خواهد بود. تیم هاکان مد به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره تمام کالاهای اکسسوری از جمله عینک، ساعت، کیف و کمربند چرم، بدلیجات، نقره، عروسک، ماگ، گوی و انواع عطر و ادکلن است.

آشنایی با جدول اسمارت کالکشن

همان طور که گفتیم برند اسمارت کالکشن نه تنها مشابهت روایح خود با ادکلنهای اصل را پنهان نمی کند بلکه با نشان دادن تصویری از آن ادکلن بر پشت جعبه، خریدار خود را راهنمایی می کند. به منظور آشنایی بیشتر با کدهای کالکشن اسمارت و ادکلنهای مشابه با هر کد، جدولهایی طراحی شده است که لیست تمام عطرهای اسمارت در آن وجود دارد. جدولهای دیگر را می توانید در سایت هاکان و در صفحه برند اسمارت کالکشن ببینید.

آشنایی با جدول اسمارت کالکشن

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/nPtzXEW6
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
مشاوره کسب و کارنهال انگوروکیلقطعات لیفتراکدستگاه برش لیزرابزارآزمایشگاه تجهیزات اعلام حریق آریاکحمل بار هواییخرید فالوورخرید بلیط هواپیماماشین ظرفشویی بوشخرید لوازم ورزشیکیلید اجاره خانه در تهرانپرده پذیراییلیفتراکپرس لاین ساخت پرسشنامهرمان پرطرفدارسررسید 1403طراحی سایت فروشگاهشیر برقی گازتیزهوشان پایه ششمخرید نرم افزار حسابداریخرید سی پی کالاف دیوتی موبایلتقویم رومیزیقیمت ورق گالوانیزهخرید قسطیتعمیر کاتالیزورخرید گوشی آیفون 13نهال گردومریم شفیعی مدیرعامل کانون ایران نوین و برگزارکننده نمایشگاه تهرانتخت خواب دو نفرهلایک اینستاگرام ارزانخرید از چینتور استانبولخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختآژانس تبلیغاتیچک صیادیتور امارات
تبلیغات
  • واتساپ : 09031706847
  • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه