پنجشنبه, ۲۰ بهمن(۱۱) ۱۴۰۱ / Thu, 9 Feb(2) 2023 /
           
فرصت امروز

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو از ابتدای آبان ماه تاکنون از جهش قیمت خودرو های پراید، پژو، سمند، رانا، دنا، ساینا و تیبا حکایت دارد.

به گزارش فرصت امروز به نقل از تابناک، نوسانات قیمتی در بازار خودرو از روز یکشنبه ۲۲ آبان ماه متوقف شده است، با این وجود از ابتدای آبان ماه تا امروز بازار خودرو شاهد جهش گسترده قیمت ها بوده است.

در بین خودروهای پراید از ابتدای آبان ماه تا امروز افزایش قیمت ها رخ داده است؛ به طوری که پراید ۱۱۱ از ۲۰۴ میلیون تومان در یکم آبان ماه امروز به ۲۰۶ میلیون تومان رسیده است. پراید ۱۳۱ نیز در این مدت ۴ میلیون تومان گران شده و ۱۸۸ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۵۱ سال ۱۴۰۰ نیز از ۱۶۹ میلیون تومان در ابتدای آبان ماه امروز به ۱۷۰ میلیون تومان رسیده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز ۵ میلیون تومان گران شده و ۱۸۰ میلیون تومان قیمت خورده  است.

جهش گسترده قیمت خودرو از ابتدای آبان ماه در بازار

همچنین خودروهای پژو در این مدت گران شدند؛ به طوری که قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۲۹۹ میلیون تومان در ابتدای آبان ماه امروز به ۳۱۲ میلیون تومان رسیده و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۳۰۹ میلیون تومان در ابتدای آبان ماه به حدود ۳۲۵ میلیون تومان افزایش یافته است. مدل ۱۳۹۹ این خودرو هم از ابتدای آبان ماه تا امروز ۱۱ میلیون تومان گران شده و ۲۹۹ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است.

در همین حال، قیمت پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۸ از یک میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان در ابتدای آبان ماه، امروز به یک میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان رسیده و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز از یک میلیارد و ۴۱۰ میلیون تومان در ابتدای آبان ماه، به یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

خودروهای دنا نیز در این مدت گران شده، به طوری که قیمت دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ از ۴۰۸ میلیون تومان در ابتدای آبان ماه، امروز به ۴۱۵ میلیون تومان رسیده و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۱۰ میلیون تومان گران شده و ۳۹۵ میلیون تومان قیمت خورده  است.

خودروهای کوییک در این مدت از جهش قیمت ها در امان نماندند، به طوری که کوییک دنده ای مدل ۱۴۰۰ از ۱۹۷ میلیون تومان در ابتدای آبان ماه، امروز ۲۰۵ میلیون تومان قیمت پیدا کرده و قیمت مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ابتدای آبان ماه تاکنون ۷ میلیون تومان گران شده و به ۲۱۵ میلیون تومان رسیده  است.

خودروهای رانا و ساینا نیز در این مدت از نوسانات قیمتی در امان نبودند به طوری که رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ از ۳۲۰ میلیون تومان در ابتدای ابان ماه امروز به ۳۴۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو در این مدت ۱۶ میلیون تومان گران شده و ۳۲۰ میلیون تومان قیمت پیدا است. ساینا دنده ای مدل ۱۴۰۰ از ۱۹۷ میلیون تومان در ابتدای آبان ماه، امروز به ۲۱۲ میلیون تومان رسیده  است.

جدول کامل قیمت محصولات ایران خودرو

جدول کامل قیمت محصولات سایپا

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/Oe9EWHVO
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه