چهارشنبه, ۶ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Wed, 28 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز
با آرای مردمی انتخاب شد:

اسنوا؛ پرافتخارترین برند ایرانی ۱۴۰۱ از نگاه مصرف کنندگان

1 ماه پیش ( 1401/5/19 )
 

اسنوا؛ پرافتخارترین برند ایرانی ۱۴۰۱ از نگاه مصرف کنندگان

در نهمین جشنواره برند محبوب ایرانی که هرساله برای معرفی برند منتخب با آرای مردمی برگزار می شود، اسنوا موفق شد در هفت گروه محصولات خانگی، به عنوان پرافتخارترین برند شرکت کننده در این رویداد شناخته شد.

در سال ۱۴۰۱، ۱۵۰۰ برند در ۱۰۲ گروه تخصصی، در این جشنواره سنجیده شده است. تاکنون اسنوا توانسته  است در بخش لوازم خانگی، از ۹ دوره گذشته، ۶ دوره را در بین دریافت کنندگان تندیس طلایی باشد.

جشنواره برند محبوب ایرانی، گسترده ترین رقابت برندهای مطرح بازار ایران و از مهترین رویدادهای برند  در کشورمان است که از مدل مبتنی بر نظرسنجی مردمی برای شناسایی میزان هواداری مصرف کنندگان استفاده می کند. در جشنواره امسال، طی 75 روز، مخاطبان با شرکت در  سایت، و ثبت بیش از هشتصد هزار رای، برندهای ایرانی را از نظر محبوبیت و رضایت در مصرف، در هر یک از گروه های کالا و خدمات رتبه بندی کردند. هدف از این مشارکت ارتقاء جایگاه برند مبتنی بر رای و نظر مصرف کنندگان است.

معیارهای مطرح شده در نظرسنجی مردمی شامل ارائه خدمات مناسب، احترام به حقوق مشتریان، مشتری مداری و رضایت از خدمات پس از فروش بوده است.

برچسب ها : اخبار امروز
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/VrxzcTcY
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه