چهارشنبه, ۶ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Wed, 28 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

به گزارش فرصت امروز به نقل از خبرفوری، ساندرو، آریسان، رانا و تارا چهارمحصولی هستند که در بازار با رشد قیمت همراه شدند. این افزایش قیمت ناشی از نبود محصول یا کاهش عرضه محصول به بازار است و وزارت صمت نسبت به کاهش قیمت ها شوآف فراوانی دارد.

 عرضه خودرو در بورس منجر به سه نرخی شدن قیمت خودرو خواهد شد

وزارت صمت و شرکت های متبوعش علاقه فراوانی به بحث شوآف برای کاهش قیمت خودرو در بازار دارند. اما، قیمت ها در بازار برخلاف ادعای وزارت صمت نشان می دهند که محصولات پرتیراژ داخلی سیر صعودی قیمت را در پیش گرفتند. بازار خودرو در سایه عدم واردات محصول و کافی نبودن تیراژ براساس تقاضا اشتها بیشتری برای گرانی دارد. عرضه خودرو در بورس نیز فقط منتج به سه نرخی شدن محصولات و رشد چشمگیرآن خواهد شد.

به زعم کارشناسان، سیدرضا فاطمی امین وزیر محترم صمت به دلیل عدم شهامت در آزاد سازی قمیت خودروها، نسبت به عرضه خودرو در بورس موافقت کامل دارد. راه یابی خودرو در بورس کالا بدعتی نوین در بازار خودرو و ایجاد یک شوک جدید قیمتی در بازار و کاهش دسترسی مشتریان حقیقی به محصولات و تبدیل هرچه بیشتر خودرو به کالا سرمایه ای است.

جدول کامل قیمت خودروهای داخلی و وارداتی

جدول کامل قیمت محصولات ایران خودرو

جدول کامل قیمت محصولات سایپا

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/IPipOgU4
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه