یکشنبه, ۵ تیر(۴) ۱۴۰۱ / Sun, 26 Jun(6) 2022 /
           
فرصت امروز

پیش‌ بینی قیمت دلار در بازار

1 ماه پیش ( 1401/2/27 )
 

به گزارش فرصت امروز به نقل از فرارو، قیمت دلار امروز سه شنبه ۲۷ اردیبهشت احتمالا نوسان محدودی در نیمه کانال ۳۰ هزار تومان خواهد داشت. بعد رفت وبرگشت های پی درپی قیمت های بازار آزاد ارز در هفته گذشته، این هفته نرخ دلار در کانال ۳۰ هزارتومان آرام گرفته و به نظر می رسد امروز افت وخیز های اسکناس آمریکایی در این محدوده ادامه خواهد داشت. از ابتدای هفته خبر و سیگنال جدیدی از منظر سیاسی یا اقتصادی به بازار ارز نرسیده و همین موضوع می تواند به ادامه روند آرام قیمت دلار در کانال ۳۰ هزار تومان کمک کند. دیروز قیمت دلار با افت ۵۰ تومانی به ۳۰ هزار و ۵۵۰ تومان رسید و در معاملات فردایی اسکناس آمریکا با همین نرخ دست به دست شد.

پیش‌ بینی قیمت دلار در بازار

قیمت دلار در بازار آزاد

به گزارش فرارو، قیمت دلار در بازار آزاد امروز کار خود را از نیمه کانال ۳۰ هزار تومان آغاز می کند. قیمت دلار در بازار آزاد دوشنبه نوسان محدودی داشت و از ۳۰ هزار و ۶۰۰ تومان به ۳۰ هزار و ۵۵۰ تومان رسید. البته در نیمه اول معاملات دیروز کمترین قیمت دلار ۳۰ هزار و ۳۵۰ تومان بود، اما ساعت هشت شب که معمولا آخرین خرید و فروش های بازار آزاد انجام می شود، دلار در نیمه کانال ۳۰ هزار تومان آرام گرفت. در روزی که دلار افت وخیز چشمگیری نداشت قیمت یورو ۲۵ تومان نسبت به یکشنبه کاهش پیدا کرد و به ۳۱ هزار و ۸۳۰ تومان رسید. درهم امارات ۱۵ تومان و لیر ترکیه ۱۰ تومان ارزان و به ترتیب هشت هزار و ۳۱۵ تومان و هزار و ۹۶۵ تومان فروخته شدند. در بازار طلا قیمت سکه امامی ۱۵۰ هزار تومان درقیاس با یکشنبه عقب نشینی کرد و به ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان تنزل پیدا کرد.

قیمت دلار در صرافی ملی

قیمت دلار در صرافی ملی نسبت به بازار آزاد تقریبا چهار هزار تومان اختلاف دارد. دلار آزاد دوشنبه ۲۵ اردیبهشت درحالی حوالی نیمه کانال ۳۰ هزار تومان معامله شد که بانک مرکزی قیمت دلار در صرافی ملی را ۲۵ هزار و ۶۸۰ تومان اعلام کرد. به گزارش فرارو این عدد نرخ فروش دلار در صرافی ملی برای ساعت ۱۶ بود. در معاملات روز گذشته بیشترین قیمت دلار در صرافی ملی ۲۵ هزار و ۶۹۰ تومان و کمترین آن ۲۵ هزار و ۶۷۰ تومان به ثبت رسید.

قیمت دلار در معاملات پشت خطی

قیمت دلار امروز سه شنبه ۲۷ اردیبهشت طبق معاملات پشت خطی احتمالا نوسان محدودی در بازار آزاد خواهد داشت. روز گذشته قیمت دلار در شروع معاملات پشت خطی یا همان فردایی از پله ۳۰ هزار و ۵۰۰ تومان حرکت کرد و ساعت ۱۰ شب به ۳۰ هزار و ۵۵۰ تومان رسید. قیمت دلار در این معاملات از سقف ۳۰ هزار و ۶۵۰ تومان فراتر نرفت و کمترین ارزش آن ۳۰ هزار و ۴۱۰ تومان بود. اعداد و ارقامی که نشان می دهند معامله گران ارزی شانس زیادی برای افت و خیز های دلار در جریان معاملات امروز قائل نیستند و اسکناس آمریکایی مثل دیروز حوالی نیمه کانال ۳۰ هزار تومان رد و بدل می شود.

جدول کامل قیمت دلار و ارزهای معتبر

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/LCq5wVPU
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه