سه شنبه, ۲۷ اردیبهشت(۲) ۱۴۰۱ / Tue, 17 May(5) 2022 /
           
فرصت امروز

در بازار خودرو روند قیمت ها تحت تاثیر دلار و سیگنال های برجامی از وین مسیر کاهشی را طی کرده است. خودروهای پُرتیراژ خودروسازان معروف در بازار در هفته ای که سپری شد،  مسیری کاهشی را دنبال کرد. به نظر می رسد تغییرات بازار ارز و سیگنال های برجامی وین بیشترین تاثیر را روی روند معاملات داشته باشد. هفته پیش رو همین وضعیت را باید در مختصات بازار خودرو ارزیابی کرد.

پیش بینی قیمت خودرو در هفته دوم بهمن

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در آبان ماه از افزایش قیمت بین خودروهای داخلی را متفاوت خبر داده و گفته بود در برخی خودروها شاهد افزایش 2 میلیون تومانی و در برخی 6 تا 7 میلیون تومانی بوده ایم. خودروهای سایپا بین 2 تا 3 میلیون و خودروهای ایران خودرو بین 4 تا 5 میلیون تومان افزایش یافته است.

آنطور که نمایشگاه داران خودرو می گویند: قیمت خودرو در آخرین روزهای کاری هفته ای که گذشت اندکی عقب نشینی کرد و بیشتر خودروها در بازار امروز کاهش 1 تا 2 میلیون تومانی قیمت را تجربه کردند.

البته قیمت برخی خودروهای گران قیمت کاهش بیشتری را تجربه می کنند. در این میان خودروی دنا اتومات با 6 میلیون تومان کاهش قیمت، نرخ 498 میلیون تومان را تجربه می کند.

جدول کامل قیمت خودروهای داخلی و وارداتی

جدول کامل قیمت محصولات ایران خودرو

جدول کامل قیمت محصولات سایپا

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/gaIpnGST
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه